Specjalista ds. HR / HR Specialist (m/k)

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadania:

  • Zarządza wewnetrzną bazą firmy;
  • Aktualizacja danych o pracownikach w wewnętrznym systemie;
  • Zapewnienie obsługi za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej w kwestiach związanych z HR;
  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne;
  • Dostarczanie usług transakcyjnych HR w określonym obszarze, takim jak: zatrudnienie, zarządzanie czasem pracy, benefity.

Wymagania:

  • Dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel;
  • Zorganizowanie, umiejętności komunikacyjne;
  • Język angielski na pozomie bardzo dobrym;
  • Wiedza z zakresu kadr;
  • Znajomość polskiego prawa pracy będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stałe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka, karta multisport);
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1902-424479wro_17