Specjalista ds. finansowo – księgowych z j. niemieckim (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. finansowo - księgowych z j. niemieckim (k/m)

Zadania:

  • Dokładne i terminowe wprowadzanie danych ubezpieczeniowych do systemu komputerowego
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych na podstawie zgromadzonych danych finansowych
  • Tworzenie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji przez organizację
  • Elektorniczne archiwizowanie dokumentów
  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z współpracownikami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Minimum roczne doświadczenie w międzynarodowej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1704-352667_431