Specjalista ds. finansów/księgowości z j. angielskim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rola doradcza w obszarze finansów i księgowości;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy oraz odpowiadanie na zapytania z obszaru księgowości;
  • Przygotowywanie szkoleń i treningów dla zespołów obsługujących klienta;
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych;
  • Aktywna współpraca z działem finansów oraz innymi działami organizacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1);
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wiedza z obszaru finansów /księgowości poparta doświadczeniem lub wykształceniem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające dla wszystkich pracowników firmy;
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, bilety do kina/teatru;
  • Owoce i kanapki w biurze;
  • Kursy językowe;
  • Pracę w nowym zespole i możliwość kreowania ścieżki zawodowej.

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1904-427978_21