Specjalista ds. finansów z j. niderlandzkim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej i outsourcingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. finansów z j. niderlandzkim

Obowiązki:

  • Codzienne kontakty telefoniczne i e-mailowe z dostawcami w celu rozwiązania rozbieżności w j. niderlandzkim
  • Odbieranie faktur zakupu, wstępna obróbka faktur i ich obiegu;
  • Zarządzanie płatnościami;
  • Obsługa podstawowych danych dostawców
  • Archiwizowanie dokumentów

Wymagania:

  • Znajomość j. niderlandzkiego na poziomie B2/C1
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B1)
  • Komunikatywność, chęć rozwoju w strukturach firmy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • (Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości, aczkolwiek nie jest wymagane)

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny
  • Karta multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Ogólnodostępna kawa, herbatka, owoce, kanapki
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w domu
  • Praca w międzynarodowej organizacji z możliwością awansu i rozwoju osobistego
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Łódź
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1707-356929_1614

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>