Specjalista ds. e- commerce (SEO)

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta z branży RTV i AGD poszukujemy specjalisty ds. e-commerce (SEO)

Główne zadania:

• Przeprowadzanie technicznych audytów dla własnych sklepów internetowych na rynkach zagranicznych (branża meblowa oraz rtv/agd) pod kontem SEO;
• Tworzenie i realizowanie strategii pozycjonowania dla własnych sklepów internetowych (content marketing, link building);
• Monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów;
• Planowanie, analiza i optymalizacja kampanii Adwords.

Wymagania:

• Doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych;
• Praktyczna wiedza z zakresu white SEO/SEM oraz znajomość aktualnych trendów;
• Bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Tag Manager, Google Search Console, Google Analytics;
• Minimum podstawowa znajomość HTML/CSS;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem;
• Lokalizację w samym centrum Bydgoszczy;
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole,;
• Wyjątkową atmosferę w środowisku międzynarodowym,
Praca od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1711-364218rg

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>