Specjalista ds. Controllingu

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Kontrola budżetu, analiza odchyleń, opracowywanie prognoz finansowych
  • Kontrola procesów zamknięcia miesiąca i roku,
  • Wpółpraca z działem księgowości, z audytorami oraz z działami produkcyjnymi,
  • Wysuwanie rekomendacji i wsparcie Zarządu w zakresie podejmowania decyzji
  • Analiza odchyleń produkcyjnych i rekomendowanie działań korygujących,
  • Zarządzanie realizacją KPI’S,
  • Przygotowanie prognoz rentowności i optymalizacji finansowania nowych projektów,
  • Kontrola kosztów produkcyjnych,
  • Wskazywanie działań optymalizujących efektywność kosztową i przychodową,
  • Przygotowywanie raportów, analiz finansowych, sprawozdań i statystyk,

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego,
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość SAP / FICO
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Salary:N/A
  • Location:Konin
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1901-423507