Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Aktywne zaangażowanie w tworzenie polityki BPH w firmie
  • Opracowywanie oraz wdrażanie procecur i instrukcji  w zakresie BHP
  • Analiza przyczyn powstawania wypadków przy pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz doradztwo w zakresie działań profilaktycznych i zapobiegania wypadkom przy pracy
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • Kontrola przestrzegania przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Są samodzielne, asertywne, zaangażowane i komunikatywne
  • Znają język angielski w stopniu komunikatywnym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i wyżywienia, ubezpieczenie grupowe)
  • Bezpłatny transport do pracy lub dofinansowanie paliwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w ciekawych projektach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Poznań
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Inżynieria i produkcja
  • Nr ref.:JO-1805-409661_5

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>