Specjalista ds. analizy kontraktów z j. obcym (m/k)

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy:

Specjalisty ds. analizy kontraktów z j. obcym (m/k)

Zadania:

  • Tworzenie umów dla klienta zgodnie z przepisami prawa
  • Monitorowanie zobowiązań zawartych w umowach i kontrola nad ich przebiegiem
  • Odpowiadanie na zapytania klientów związanych z obszarem prawnym, HR oraz finansowym
  • Udzielanie bieżącej pomocy prawnej pracownikom organizacji
  • Przygotowywanie analiz, zestawień, raportów i prezentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość wybranego języka: francuski, niemiecki, włoski lub hiszpański
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu i opiniowaniu umów
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju i wdrażania autorskich pomysłów
  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna
  • Profesjonalne szkolenia i treningi
  • Owoce i kanapki w biurze
  • Lekcje językowe dla pracowników

  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Legal
  • Ref.no:JO-1808-413822_93