Specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów klienta
  • Sporządzanie prezentacji i raportów
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kursy językowe
  • Profesjonalne szkolenia

  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1710-362028_152