Specjalista ds. administracyjno-logistycznych z j. niderlandzkim lub j.niemieckim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-logistycznych z j. niderlandzkim lub j.niemieckim (m/k)

Obowiązki:

  • Procesowanie paczek, współpraca z agencjami celnymi, sprawdzanie ich poprawności oclenia
  • Zarządzanie kontami wysyłkowymi
  • Śledzenie paczek z systemie
  • Prowadzenie dokumentacji paczek (przywozu i wywozu)
  • Utrzymanie bazy danych produktów
  • Prowadzenie wyceny paczek

Wymagania:

  • Dobra znajomość jednego z języków: j.niderlandzkiego lub j. niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością doskonalenia swoich kwalifikacji językowych
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Ubezpiecznie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Benefity pozapłacowe (np. karta multisport)
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Łódź
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1704-351797_473

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>