Specjalisa ds. turystyki

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta z ugruntowaną oraz wieloletnią pozycją na rynku światowym, znanej i szanowanej jako atrakcyjny pracodawca poszujemy specjalisty ds. sprzedaży e - commerce.

Zadania

  • Aktywna sprzedaż oferty turystycznej
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktu z klientem
  • Rozwój strategii sprzedażowych firmy
  • Realizowanie postawionych celów
  • Obsługiwanie infolini przychodzącej i wychodzącej

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą klienta lub aktywną sprzedażą
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Znajomość języka angielskiego B1/B2
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Praca dla znanej renomowanej marki
  • Profesjonalny pakiet szkoleń wprowadzjących
  • Umowę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne zarobki
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatną opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Możliwość rozwoju
  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Sales
  • Ref.no:JO-1907-433595_3