Software Engineer (.NET)

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • tworzenie oraz wdrażanie aplikacji,
  • zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania,
  • opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów,
  • projektowanie złożonych rozwiązań w oparciu o .NET Core oraz Azure, które muszą sprostać wymaganiom rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z takimi technologiami jak: C#, .NET, ASP.NET MVC, C#, SQL Server, WebAPI,
  • Wiedza z HTML, AJAX, AngularJS/React/Knockout będzie plusem
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (np. Azure) będzie także atutem,
  • Wiedza z zakresu GIT, Jira, Jenkins, Visual Studio,
  • Komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

  • Szeroki pakiet benefitów, m. in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kursy jezykowe, budżet szkoleniowy, bonus roczny, pakiet relokacyjny,
  • Międzynarodowe zadania i projekty,
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1904-429234

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>