Software Engineer (C#, .NET)

Job Description

Główne obowiązki:

  • tworzenie oraz wdrażanie aplikacji w branży finansowej,
  • zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania,
  • opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów,
  • projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów, jak i rozproszeniu geograficznemu użytkowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z takimi technologiami jak: C#, .NET, WCF (mile widziane: JavaScript)
  • Wiedza z zakresu GIT, Jira, Jenkins, Visual Studio,
  • Komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

  • Szeroki pakiet benefitów, m. in.: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kursy jezykowe, budżet szkoleniowy
  • Międzynarodowe zadania i projekty,
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1903-427056