Service Desk z jezykiem niemieckim Wroclaw

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SERVICE DESK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Zakres obowiązków:

•             Rejestrowanie i diagnozowanie  zgłoszeń klientów  klientów otrzymane przez telefon, pocztę głosową,

               e-mail i za pośrednictwem portalu klienta

•             Pomoc w rozwiązywaniu problemów

•             Segregacja  zleceń napraw i bieżący kontakt z działem technicznym firmy

•             Pilnowanie terminowości realizowanych zgłoszeń I rejestrowanie ich w wewnętrznym systemie

Czego oczekujemy:

•             Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie C1 oraz angielskiego – minimum B2

•             Mile widziana bazowa wiedza z zakresu wiedzy techniczny infrastruktury IT

•             Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków

•             Doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia/ obsługi klienta lub na stanowisku service desk

Co możemy zaoferować:

•             Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem

•             Prace w dużej i rozpoznawalnej firmie, wspierającej swoich pracowników

•             Praktyczne i przydatne szkolenia wprowadzające w pracę w obszarze wsparcia IT

•             Szereg benefitów pozapłacowych: karta multisport

•             Pracę w nowoczesnej lokalizacji

•             Świetną atmosferę i możliwość poznania ciekawych ludzi z całego świata

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1809-415531_50