Service Desk Analyst z językiem Francuskim i Angielskim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Service Desk Analyst z językiem francuskim i angielskim

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Zapewnienie pierwszej - drugiej linii wsparcia technicznego
  • Odpowiadanie na pytania dotyczące błędów systemu lub instrukcji użytkowania
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu pracy zespołowej i komunikacji
  • Reset hasła, tworzenie konta użytkownika
  • Rozwiązywanie problemów związanych ze stacją roboczą

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2+/C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2+/C1)
  • Zdolność szybkiego uczenia się, obsługa komputera
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie nie jest wymagane (firma zapewnia szkolenia) będzie ono dodatkowym atutem
  • Możliwość pracy w trybie 24/7, możliwość pracy w różnych zmianach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenie wdrażające w strukturę firmy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna)
  • Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku
  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1802-403305_180