Service Desk Analyst z Językiem Angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Service Desk Analyst z językiem angielskim

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr. Referencyjny: JO-1806-410507

Obowiązki:

  • Praca w obszarze wsparcia technicznego
  • Odpowiadanie na pytania klientów (mailowe oraz telefoniczne)
  • Pomoc np. w resetowaniu haseł, tworzeniu kont użytkowników
  • Aktywna wspołpraca z innymi zespołami oraz działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Obsługa komputera na wysokim poziomie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenie wdrażające w strukturę firmy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna)
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku
  • Kartę MultiSport, bilety na wydarzenia kulturalne (teatr, kino)
  • Salary:N/A
  • Location:Gdańsk
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1806-410507_213