Senior Software Developer/Machine Learning/Data Science/Java

Dla amerykańskiej firmy z branży e-commerce, która otwiera obecnie swoje biuro w Warszawie budujemy cały zespół i poszukujemy Senior Software Developerów.

Aplikując możesz stać się częścią zespołu odpowiedzialnego za zbudowanie platformy, wykorzystującej najlepsze sytemy Machine Learning z obszaru Data Science. Stwórz z nami zespół zajmujący się projektowaniem rozwiązań opartych na algorytmach uczenia maszynowego, oraz technologie Big Data.

Obowiązki:

  • projektowanie modeli opartych o algorytmy uczenia maszynowego;
  • budowanie platformy Machine Learing wykorzystującej najlepsze dostępne na rynku systemy (H2o.ai, SageMaker);
  • współpraca z zespołami z innych organizacji, aby zapewnić efektywne wdrożenie wymaganych funkcji biznesowych;
  • nadzór w procesie implementacji tworzonych rozwiązań i oprogramowania;
  • tworzenie dokumentacji projektowej;
  • zachowanie staranności i dbałości o najlepszą jakość tworzonego oprogramowania.

Stack technologiczny:

  • Java 8
  • RubyOnRails
  • Platforma NodeJS
  • Framework ExpressJS
  • MySQL/PostgreSQL
  • Splunk
  • Web Services REST/JSON
  • JIRA

Oczekujemy:

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze programowania w Javie oraz wiedzy w obszarze tworzenia aplikacji internetowych;
  • wykształcenia technicznego;
  • wiedzy z obszaru relacyjnych baz danych;
  • znajomości zagadnień z obszaru uczenia maszynowego;
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.

Oferujemy:

  • udział w wolumenowym i atrakcyjnym technologicznie projekcie;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • elastyczną formę zatrudnienia;
  • elastyczne godziny pracy 7-17;
  • udział w zróżnicowanych technicznie projektach;
  • prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy;
  • miesięczny bonus premiowy;
  • atrakcyjne zniżki;
  • chill roomy;
  • darmowe posiłki;
  • świeże owoce.
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1905-430253