Senior JavaScript Engineer

Job Description

Oczekiwania:

  • 4+ lata komercyjnego doświadczenia programowania w Javascript,
  • Doświadczenie z HTML5, CSS3 oraz webpack,
  • ok. 1 roku doświadczenia w technologii React,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Stack technologiczny:

React, Redux, Webpack, uniwersalny Javascript, backend oparty na mikroserwisach

Zadania:

  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania (od projektu do wdrożenia), sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania,
  • Projektowanie i wdrażanie webowych aplikacji w branży motoryzacyjnej,
  • Opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów,
  • Dbałość o jakość wytwarzanego kodu.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bądź kontrakt B2B,
  • Pakiet benefitów: coroczny budżet na podniesienie swoich kwalifikacji, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów, szkoleń, konferencji,
  • Do 30 dni urlopowych.
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1905-430807