Senior Frontend Developer

Dla firmy będącej europejskim liderem wśród online'owych giełd samochodów używanych, obecnym w 28 krajach, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Frontend Developera.

Firma ma swoje HQ w Berlinie, gdzie pracuje ponad 160 Developerów. W Katowicach powstaje obecnie niezależny tech hub.

Zadania:

  • rozwój oprogramowania
  • optymalizacja oprogramowania i procesu rozwoju
  • przegląd kodu
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • dzielenie się wiedzą

Technologie: React, Redux, Webpack, uniwersalny Javascript, backend oparty na mikroserwisach

Oczekiwania:
• min. 4 lata komercyjnego doświadczenia programowania w JavaScript
• otwartość na asynchroniczne programowanie (ES 6) oraz znajomość protokołów webowych takich jak: HTTPwebsockets (GraphQL mile widziany)
• znajmość zagadnień MVP, lean oraz iteracyjne podejście do problemu
• min.1 rok doświadczenia w technologii React
• biegłość w obszarze: HTML5, CSS3 oraz webpack

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
• pracę w kulturze innowacyjności: będziesz miał szansę opracowywać nowe rozwiązania
• możliwość rozwoju w  międzynarodowym środowisku: nasi Specjaliści pracują w 60 krajach
• realny wpływ na efekt realizowanych projektów
• pakiet benefitów: coroczny budżet na podniesienie swoich kwalifikacji, opieka medyczna, karta sportowa
• do 30 dni urlopowych

  • Salary:N/A
  • Location:Katowice
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1905-430832_2