Project Manager z językiem niemieckim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji
i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Jeżeli jesteś zainteresowana/y  rozwojem swojej kariery to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub pokrewnych kierunków;
  • 2-3 letnie doświadczenie w 3PL po stronie dostawcy i/lub klienta;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1 oraz angielskiego minimum B2;
  • Znajomość procesów i systemów logistycznych oraz administracyjnych;
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Kompleksowa obsługa procesów związanych z siecią FC;
  • Monitorowanie wydajności, wskaźników KPI i raportów dostaw;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów;
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów;
  • Doskonalenie procesów magazynowych we współpracy z dostawcami usług logistycznych.

Nasz klient zapewnia:

  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze;
  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + bogaty pakiet benefitów;
  • Udział w interesujących projektach I firmowych imprezach;
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne powierzchnie biurowe, świeże owoce.

Rozpocznij swoją ścieżkę kariery już dziś i weź udział w rekrutacji! Zapraszamy!

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1910-438760 Wrocaw_13

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>