Programista Java

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Java

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oprogramowania dla branży produkcyjnej;
  • Rozwijanie oprogramowania oraz wdrażanie zmian w projekcie;
  • Projekt dotyczący oprogramowania dla branży produkcyjnej ułatwiającej projektowanie produktów, skraca jego proces, można projektować „in real time”;
  • Praca przy innowacyjnym projekcie.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java;
  • Znajomość Javascript/jQuery, HTML;
  • Doświadczenie w pracy z Hibernate, Spring;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym projekcie w biurze w Warszawie;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karta sportowa Multisport, zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego);
  • Współpracę na zasadach B2B lub umowy o pracę;
  • Szkolenia w Szwecji (w tym czasie będzie wypłacane pełne wynagrodzenie + dieta);
  • Opiekę medyczną oraz kartę sportową.
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1610-340651