Pracownik wsparcia klienta ze znajomoscia jezyka niemieckiego

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Jeśli władasz językiem włoskim i chciał(a)byś związać swoja przyszłość zawodowa z branża  IT, dobrze trafiłeś! Poszukujemy osób, które chciałyby rozwijać się i pogłębiać dotychczasowe doświadczenia zawodowe. W związku z tym, dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik wsparcia klienta ze znajomoscią języka niemieckiego

Twoje zadania:

  • Analizowanie problemów i analizowanie zgłoszeń oraz dostarczanie rozwiązań
  • Analiza i weryfikacja danych zawartych w zamówieniach
  • Proaktywne komunikowanie się z klientami za pomocą narzędzi powiadamiania klienta
  • Otwieranie, kończenie i sprawdzanie zgłoszeń w systemie wewnętrznym firmy
  • Praca zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania:

  • Doskonała  znajomość języka niemieckiego (C1 / C2)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętnośc rozwiązywania problemów
  • Zainteresowanie rozwiązywaniem kwestii technicznych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (24/7), 8-godzinnym

Oferujemy:

  • Stabilna praca w dużej, elastycznej i otwartej organizacji
  • Atrakcyjne miesieczne wynagrodzenie
  • Ciekawe międzynarodowe projekty
  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego i konkurencyjne warunki finansowe
  • Bogaty pakiet benefitów pozaplacowych: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Katowice
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1801-366153_108

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>