Pracownik wsparcia klienta z językiem niemieckim, bez doświadczenia

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Jeśli władasz językiem niemieckim i chciał(a)byś rozpocząć karierę w branży związanej z IT, a obawiasz się, że nie masz doświadczenia, dobrze trafiłeś! Poszukujemy osób, które chciałyby zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe lub poszerzać te dotychczasowe. W zwiazku z tym, dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik wsparcia klienta z językiem niemieckim, bez doświadczenia (m/f)

Zakres obowiazkow:

  • Rejestrowanie i diagnozowanie  zgłoszeń klientów firmy
  • Pomoc w rozwiazywaniu problemow
  • Segregacja  zleceń napraw i bieżący kontakt z działem technicznym firmy
  • Pilnowanie terminowości realizowanych zgłoszeń i rejestrowanie ich w wewnętrznym systemie
  • Praca w systemie 24/7 (zmiany 8-godzinne)

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego ( mile widziany certyfikat lub studia filologiczne, poziom B2/C1)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego ( min.B2)
  • Chęć przyswajania nowej wiedzy ( szkolimy od podstaw I nie wymagamy doświadczenia!)
  • Znajomosci pakietu MS Office
  • Znajomości analizowania i wyciągania wniosków
  • Możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym, zgodnym z grafikiem ( 8 godzin dziennie)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika wparcia klienta

Co możemy zaoferować:

  • Praktyczne i przydatne szkolenia wprowadzające w pracę w obszarze wsparcia IT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Prace w dużej i rozpoznawalnej firmie, wspierającej swoich pracowników
  • Pakiet Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, pakiet lunchowy
  • Świetną atmosferę i możliwość poznania ciekawych ludzi z całego świata
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1712-365060_98

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>