Pracownik wsparcia administracyjno-finansowego z językiem angielskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata do działu wspierającego w zakresie działań administracyjnych i księgowych, na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Zamawianie towarów.
  • Zamówienia, wysyłka i fakturowanie towarów.
  • Sporządzanie raportów.
  • Współpraca z dostawcami i innymi działami firmy.
  • Sprawdzanie przysyłanych zamówień i dokumentów.

Oczekujemy:

  • znajomości j. angielskiego na poz. min. B2 i swobodnej komunikacji w tym języku.
  • doświadczenia w fakturowaniu.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel).
  • komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych.
  • mile widziane doświadczenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Liczne benefity np.: kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, naukę j. angielskiego, opiekę medyczną, eventy firmowe.
  • Doskonałą lokalizację biura z dogodnym dojazdem z każdej częsci miasta.
  • Rodzinną atmosferę w pracy.
  • Udział w międzynarodowych projektach z pogranicza IT i biznesu.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1905-429827_61

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>