Pracownik obslugi klienta ze znajomoscia jezyka niemieckiego

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, duzej i rozpoznawalnej firmy, globalnej firmy zajmujacej sie dystrybucja towarow i uslug, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

JO-1801-366837

Obowiązki:

  • Telefoniczna i mailowa obsluga klientow niemieckojezycznych w zakresie obslugi reklamacji
  • Udzielanie informacji na temat statusu przesylek, ktore sa w trakcie doreczania
  • Rozwiazywanie bieżacych problemow klientow zwiazanych z doreczaniem paczek i listo
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom C1)
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Nastawienia proklienckiego oraz otwartej i pozytywnej postawy
  • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mile widziane doswiadczenie w pracy przy obsludze klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w duzej, rozpoznawalnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w bardzo dobrej atmosferze,wsrod pomocnych i zyczliwych ludzi
  • Pakiet benefitow pozaplacowych, m.in.: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, plan emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport
  • Nowoczesne miejsce pracy, z wieloma udogodnieniami, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Łódź
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Prawo
  • Nr ref.:JO-1801-366837_60

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>