Pracownik obsługi klienta z językiem francuskim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta we Wrocławiu, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów zagranicznych za pośrednictwem telefonu, czatu, poczty e-mail;
  • Bieżące odpowiadanie na pytania klientów;
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Jeżeli:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji;
  • Posługujesz się językiem francuskim i angielskim na poziomie min. C1;
  • Jesteś komunikatywną i zmotywowaną osobą;
  • Lubisz kontakt z ludźmi;
  • Chcesz pozyskać nowe umiejętności przydatne na rynku pracy.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach;
  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport);
  • Udział w różnorodnych projektach.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1903-426850_108

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>