Pracownik dzialu płatności AR ze znajomością języka niemieckiego/ pół etatu

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, lidera usług transportowych i logistycznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

                                     Pracownik dzialu płatności AR  ze znajomością języka niemieckiego/ pół etatu

Miejsce pracy:  Wrocław

Twoje obowiązki:

  • Wystawianie faktur dla klientów i dostawców
  • Księgowanie przychodzących płatności
  • Procesowanie należności
  • Monitorowanie kont klientów i odpowiedzialność za proces wezwań do zapłaty

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( min B2 )
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1+/B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykszatłcenie kierunkowe
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu, w godzinach porannych
  • Prace w znanej, międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia świetnej praktyki, uczenia się od najlepszych ekspertów, przy jednoczesnej gwarancji uczciwych warunków finansowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Świetna atmosfera w zespole
  • Możliwość budowania indywidualnej ścieżki kariery
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1808-414186_29