Pracownik Działu Importu z językiem szwedzkim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu łańcucha dostaw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Obowiązki:

  • Kontakt z Klientami w języku szwedzkim;
  • Uzupełnianie informacji w bazie danych;
  • Praca z wykorzystaniem programu Excel;
  • Sprawdzanie zgodności przesyłek z ich specyfikacją.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomości języka szwedzkiego;
  • Gotowośc do pracy w systemie zmianowym;
  • Zdolności analityczne;
  • Skrupulatność.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Program wdrożeniowy.
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:JO-1811-420078