Pracownik biurowy ze znajomością języka francuskiego (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji w oparciu o przyjęte standardy;
  • Uzupełnianie informacji w bazie danych;
  • Mailowy kontakt z Klientami zagranicznymi;
  • Prace administracyjne.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego (na poziomie min. B1);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz lub okres dostępności max. 2 tygodnie;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność myślenia analitycznego;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dogodną lokalizację w centrum Łodzi;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Program wdrożeniowy.
  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1902-424696_L