Pracownik biurowy z językiem obcym (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji
i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami;
  • Analizowanie zgłaszanych problemów;
  • Wprowadzanie oraz monitorowanie danych w systemie;
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywna znajomość innego języka obcego;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość nauki języka angielskiego na platformie online;
  • Dofinansowanie do szkoleń oraz innych możliwości kształcenia się;
  • Cykliczne imprezy integracyjne;
  • Możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach i kursach;
  • Ubezpiecznie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1910-440048_10

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>