Pracownik biurowy z językiem niemieckim lub francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta w Krakowie, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Twoje obowiązki:

  • Praca w jednym z działów: administracja, HR, finanse i księgowość, obsługa klienta;
  • Kontakt z klientami za pośrednictwem telefonu, czatu, poczty e-mail;
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Utrzymywanie dokumentacji.

Jeżeli:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji;
  • Posługujesz się językiem niemieckim lub francuskim na poziomie min. B2;
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie przynajmniej komunikatywnym;
  • Lubisz kontakt z ludźmi;
  • Chcesz pozyskać nowe umiejętności przydatne na rynku pracy.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach;
  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna zarówno dla pracownika, jak i rodziny, ubezpieczenie, karta Multisport, bilety do kina/teatru);
  • Udział w różnorodnych projektach.

  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1807-412554-MN_103