Pracownik administracyjny z językiem europejskim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta we Wrocławiu, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Kontakt z klientami zagranicznymi;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Prace administracyjne;
  • Przygotowywanie dokumentów i dbanie o ich prawidłowy obieg;
  • Wsparcie dla całego działu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość wybranego języka europejskiego (preferowane: duński/francuski/niemiecki/niderlandzki/rumuński) (min. B1/B2);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Analityczne myślenie, komunikatywność;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, plan emerytalny);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1902-425387_77

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>