Pracownik administracyjny bez doświadczenia z j. francuskim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

  • Praca w ramach działu finansów i księgowości;
  • Prace administracyjne związane z obsługą Klienta;
  • Tworzenie raportów i zestawień w oparciu o przyjęte standardy;
  • Uzupełnianie brakujących informacji w bazie danych;
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z Klientami lub pracownikami;

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego (min. B2);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Nie wymagamy doświadczenia;
  • Umiejętność myślenia analitycznego;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju (platformy e-learningowe, szkolenia, dofinansowanie do kursów językowych);
  • Pełny program wdrożeniowy;
  • Kartę Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Imprezy firmowe;
  • Możliwość rozwoju.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1910-438764_krk_11

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>