Pracownik administracyjno – biurowy

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 krajach posiadając łącznie sieć 44 biur. Oferuje swoim partnerom
 biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych;
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji, korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług;
  • Przyjmowanie gości, dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Rozliczanie faktur.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum roczne oświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)-  w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Postawa proaktywna, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz inicjatywa w działaniu;
  • Pozytywne nastawienie do powierzonych zadań, elastyczność w działaniu i wysoka kultura osobista.

OFERTA KLIENTA:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku (w firmie o bardzo dobrej renomie);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Dofinansowanie do benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
  • Salary:N/A
  • Location:Gądki
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1710-363048rg