Pracownik administracyjno- biurowy z językiem niemieckim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, jednym z czołowych światowych dostawców usług przewozowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nie oczekujemy doświadczenia zawodowego!

Kluczowe są Twoje kompetencje językowe, całej reszty Cię nauczymy.

Ważne! Praca dotyczy zmian popołudniowych.

Twoje obowiązki:

  • Obsługa połączeń przychodzących i zgłoszeń mailowych związanych z kwestiami dotyczącymi dokumentacji i faktur klientów
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów zgodnie z zaleceniami i instrukcjami wewnątrzfirmowymi
  • Rejestrowanie zgłoszeń i problemów w systemie
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Od kandydatów oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Pro klienckiego nastawienia
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Prace w znanej, międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedzialku do piątku w godzinach popołudniowych, od g.16.30
  • Możliwość zdobycia świetnej praktyki, uczenia się od najlepszych ekspertów na rynku, przy jednoczesnej gwarancji uczciwych warunków finansowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych -ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, plan emerytalny oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w nowowczesnej i rozpoznawalnej na rynku firmie, w doskonałej atmosferze
  • Możliwość awansu i rozwoju, wsparcie w planowaniu ścieżki kariery

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Łódź
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1811-419339_133

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>