Pracownik administracyjno biurowy z jezykiem francuskim lub niemieckim / Dzial HR

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy swiadczacej uslugi konsultingowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  Zakres obowiazkow:

• Uzupełnianie danych kadrowo-płacowych w wewnętrznym systemie

• Monitorowanie poprawności obiegu dokumentacji

• Przygotowywanie dziennych/ tygodniowych / miesiecznych raportow

• Procesowanie i archiwizowanie dokumentów

• Utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z klientami z Niemiec lub z Francji

Od kandydata/ kandydatki oczekujemy:

  • Bardzo dobrej/dobrej znajomość języka niemieckiego lub francuskiego poziom B2/C1
  • Dobrej/ komunikatywnej znajomości j. angielskiego min. B1
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Mozliwość pracy w profesjonalnym środowisku i zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dużej, nowowczesnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Świetle zlokalizowane miejsce pracy, w sercu miasta, w bardzo nowoczesnym budynku
  • Szeroka gama benefitów pozapłacowych w postaci zniżek i dodatków
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, 9.00-17.00

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1711-363743_689

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>