Pracownik administracyjno biurowy z jezykiem francuskim lub niemieckim / Dzial HR

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy swiadczacej uslugi konsultingowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  Zakres obowiazkow:

• Uzupelnianie danych kadrowo-płacowych w wewnetrznym systemie firmy

• Nadzor nad poprawnoscia list plac pracownikow

• Przygotowywanie dziennych/ tygodniowych / miesiecznych raportow kadrowo- placowych

• Procesowanie i archiwizowanie dokumentów

• Aktywne wyszukiwanie i wdrażanie możliwych usprawnień procesów

Utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z klientami z Niemiec lub z Francji

Od kandydata/ kandydatki oczekujemy:

  • Bardzo dobrej/dobrej znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Dobrej/ komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Mozliwosc pracy w profesjonalnym srodowisku i zdobycia praktycznego doswiadczenia zawodowego
  • Prace w duzej, nowowczesnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Miejsce pracy zlokalizowane w sercu miasta, w bardzo nowoczesnym budynku
  • Szeroka gama benefitow pozaplacowych w postaci znizek i dodatkow
  • Prace od poniedzialku do piatku w godzinach 8.00-16.00, 9.00-17.00

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1711-363743_497

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>