Pracownik administracyjno-biurowy z językami (Customer/Client Support with languages)

Job Description

Opis stanowiska:

  • Organizacja spotkań i podróży służbowych
  • Koordynowanie kalendarzy służbowych
  • Przygotowywanie i redagowanie dokumentów oraz prezentacji
  • Tłumaczenia wewnętrzne językowe
  • Praca w systemie
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów
  • Wystawianie i weryfikacja faktur

To, czego oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobrej znajomości jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, duńskiego lub włoskiego (B2+)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub na stanowisku administracyjnym
  • Umiejętności organizacyjnych. Doświadczenie przy tworzeniu wydarzeń lub współpraca w ramach organizacji studenckich/ pozarządowych będzie mile widziane
  • Wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności pracy w grupie oraz indywidualnie
  • Systematyczności, dbałości o szczegóły, skrupulatności

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenia - wdrożenie do stanowiska, wsparcie merytoryczne
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Zdobycie doświadczenia i możliwość rozwijania umiejętności administracyjnych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i nauka języków obcych
  • Salary:N/A
  • Location:Kalisz
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:Nr Ref. JO-1803-404838 IK3527_16