Pracownik administracji biurowej ze znajomością języka francuskiego/ bez doświadczenia

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, jednego z czołowych światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik administracji biurowej  ze znajomością języka francuskiego/ bez doświadczenia

Twoje obowiązki:

  • Aktualizacja danych w systemie
  • Telefoniczne i mailowe wsparcie klienta francuskojęzycznego
  • Rozwiązywanie bieżących problemów kilientów i wsparcie merytoryczne
  • Weryfikacja i zatwierdzanie danych
  • Raportowanie

Od kandydatów oczekujemy:

•  Dobra znajomość języka francuskiego

•  Doświadczenia w pracy z klientem lub w dziale z obszaru finansów/ księgowości

•  Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

•  Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

Oferujemy:

• Prace w znanej, międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość zdobycia świetnej praktyki, uczenia się od najlepszych ekspertów, przy jednoczesnej gwarancji uczciwych warunków finansowych

• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, dostęp do wielu atrakcyjnych szkoleń, imprezy integracyjne, programy rekomendacji i wiele innych

• Szkolenia

• Świetna atmosfera w zespole

• Możliwość budowania indywidualnej ścieżki kariery

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1801-366019_108

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>