Pracownik administracji biurowej z językiem obcym (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe oraz technologie informatyczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Poszukujemy Specjalistów, jak i osób bez doświadczenia oraz chcących zmienić obszar zatrudnienia. Kluczowym kryterium branym pod uwagę podczas procesu rekrutacyjnego jest znajomość języków obcych i chęć rozwoju.

Codzienne obowiązki to m.in.:

  • Wsparcie jednego z działów: księgowości, administracji, HR, zamówień.
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu.
  • Kontakt z klientami biznesowymi.
  • Przygotowanie ewidencji wynagrodzeń, raportów, rejestrów.
  • Aktywna współpraca z innymi działami i oddziałami w organizacji.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomości jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski, niderlandzki, czeski, słowacki, fiński, duński.
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości MS Office oraz Windows.
  • Chęci rozwoju osobistego i gotowości do nauki.
  • Doświadczenie mile widziane, lecz nie jest wymagane (różne poziomy stanowisk).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie.
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet biletów do kina/teatrów, pakiety ubezpieczeń, pakiety emerytalne.
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe.
  • Możliwośc awansów – kreowania ścieżki kariery zawodowej.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1701-346329krk_79