Pracownik administracji biurowej z językiem francuskim (Łódź)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, jednym z czołowych światowych dostawców usług w swojej branży,  poszukujemy kandydata na stanowisko:

                                      Pracownik administracji biurowej z językiem francuskim ( Łódź)

Twoje obowiązki:

• Praca administracyjna z dokumentacją w języku francuskim i angielskim

• Wyjaśnianie niejasności i błedów w dokumentacji z klientem francuskojęzycznym

• Rejestrowanie dokumentów w systemie

• Weryfikacja o korekta danych na fakturach

Od kandydatów oczekujemy

• Dobrej znajomości języka francuskiego  i angielskiego

• Znajomości pakietu MS Office

• Umiejętności pracy zespołowej

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z fakturami lub wykształcenie ekonomiczne

Oferujemy:

• Prace w znanej, międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość zdobycia świetnej praktyki, uczenia się od najlepszych ekspertów na rynku, przy jednoczesnej gwarancji uczciwych warunków finansowych

• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, dostęp do wielu atrakcyjnych szkoleń, imprezy integracyjne, programy rekomendacji i wiele innych

  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1811-420074_61