Pracownik administracji biurowej z j. węgierskim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik administracji biurowej z j. węgierskim

Zadania:

  • Kontakt z klientem biznesowym poprzez telefon, mail oraz chat
  • Udzialanie informacji i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Sporządzanie raportów i analiz

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dostępność do pracy na cały etat

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna
  • Pracę w międzynarodowym zespole - możliwość codziennego używania języków obcych
  • Kursy językowe
  • Wyjścia integracyjne
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1710-362660_324