Pracownik administracji biurowej z j. obcym – rozwój w obszarze finansów, HR lub IT – Katowice

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, cenionej międzynarodowej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ze znajomością języka obcego (osoba bez doświadczenia!) (m/k)

Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych (szczególnie finansów, HR i IT), zarówno osób rozpoczynających swoją karierę, jak i chcących zmienić obszar zatrudnienia. Kluczowym kryterium branym pod uwagę podczas procesu rekrutacyjnego jest znajomość języków obcych. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami zagranicznymi,
  • Kompleksowa obsługa klienta,
  • Analizowanie zapytań dotyczących problemów klienta i określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, szwedzkiego, duńskiego, czeskiego, słowackiego, norweskiego lub fińskiego- warunek konieczny,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe umiejętności interpesronalne,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolnośc do pracy zmianowej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjny program szkoleń,
  • Interesującą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz nauki zawodu,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane aplikacją prosimy o przesyłanie CV na adres: patrycja.gwozdz@cpljobs.pl

  • Salary:N/A
  • Location:Katowice
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1507-312719_740