Praca z językiem obcym

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko: Obsługa klienta z językiem obcym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Odpowiedź do wszystkich klientów zewnętrznych
  • Rozwiązywanie problemów na tzw. „pierwszej linii kontaktu”
  • Umiejętność współpracy z innymi
  • Klarowna komunikacja z klientami podczas rozmowy telefonicznej
  • Poprawne dokumentowanie wszystkich telefonów

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • zainteresowanie IT – minimalna wiedza,
  • język angielski i niemiecki pozwalającego na swobodną komunikację

OFERUJEMY

  • kompleksowe szkolenie z zakresu IT, obsługi systemów, technicznego języka obcego
  • dofinansowanie do różnego rodzaju kursów
  • wyjścia integracyjne
  • Medicover – prywatna opieka medyczna
  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1901-423060_2