Praca w Irlandii! Pracownik kawiarenki – od zaraz!

CPL Jobs jest częścią większej europejskiej grupy usług rekrutacyjnych i HR, CPL Resources. Pomagamy największym talentom rozwijać karierę i umożliwiamy wiodącym firmom na polskim i europejskim rynku znajdowanie najlepszych profesjonalistów.
Dla naszego klienta, jednego z największych dystrybutorów artykułów spożywczych i żywności w Irlandii, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Pracownik kawiarenki Od zaraz! Okolice Dublina

Lokalizacja: Dublin i okolice (Irlandia)

Twoje obowiązki:

Oferujemy prace w modnej kawiarni znanej, irlandzkiej sieci, oferującej swoim klientom ciepłe przekąski i napoje. W zakres obowiazków wchodzi bezpośrednia obsługa klienta oraz przygotowywanie prostych posiłków- kanapek, salatek itp.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Otwartość i optymizm oraz proklienckie nastawienie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy/ kelnera,-ki, barmana,-ki

Oferujemy:

  • Pokrycie kosztów przelotu do Irlandii
  • Bezpłatne zakwaterowanie na pierwsze 4 tygodnie pracy (AirBnB)
  • Stałe, miesieczne wynagrodzenie godzinowe
  • Stała umowa bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy przy obsłudze klienta
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w systemie 40 godzin tygodniowo

  • Salary:N/A
  • Location:Okolice Dublina
  • Type:Full Time
  • Category:Retail
  • Ref.no:JO-1805-409151jelG_6