Praca biurowa z j. niderlandzkim

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowiska w obszarze HR, administracja, księgowość lub obsługa klienta:

Obowiązki:

  • Weryfikacja poprawności dokumentów;
  • Rozliczanie faktur;
  • Wprowadanie wpłat klientów do systemu;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zagranicznymi;
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (min. B2);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek – piątek);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Doświadczenie nie jest wymagane – różne poziomy stanowisk.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające dla wszystkich pracowników;
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, bilety do kina/teatru;
  • Owoce i kanapki w biurze;
  • Kursy językowe;
  • Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych.

  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1903-425933_34