Praca biurowa z j. francuskim

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami obcojęzycznymi
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników i udzielanie informacji
  • Weryfikacja poprawości wystawionych dokumentów
  • Raportowanie i uzupełnianie danych w wewnętrznym systemie organizacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Otwartość na nowe wyzwania i pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat (pn-pt).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z organizacją)
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę zdrowotną
  • Bilety do kina lub teatru
  • Kusry językowe w siedzibie organizacji
  • Możliwość codziennej pracy w wybranym języku obcym
  • Owoce i kanapki w biurze
  • Wspólne wyjścia integracyjne.

  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1903-425932_14