P2P Team Leader z j. niderlandzkim (min. B1)

Opis stanowiska

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko w obszarze księgowości ze znajomością języka obcego:

Obowiązki:

  • Nadzorowanie pracy członków zespołu;
  • Rozwiązywanie bieżacych problemów;
  • Uczestnictwo w tranzycji procesów;
  • Stabilizacja i optymalizacja działu zobowiązań;
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem transakcji finansowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości (minimum 4 lata);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka niderlandzkiego (min. B1);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i dofinansowanie do kursów;
  • Prywatna opieka zdrowotna dla pracownika i najbliższej rodziny;
  • Karta Multirport, bilety do kina lub teatru;
  • Owoce i kanapki w biurze;
  • Wspólne wydarzenia integracyjne.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Katowice
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1903-426253_50

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>