Operations Controller (Supply Chain & Logistics)

Job Description

Główne zadania na oferowanym stanowisku obejmują:

  • codzienna kontrola operacji w centrum dystrybucji
  • codzienne raporty dotyczące produktywności i efektywności
  • monitorowanie i analiza wskaźników operacyjnych
  • optymalizacja procesów logistycznych
  • udzielanie rekomendacji ukierunkowanych na proces
  • planowanie operacyjne, m.in. niefinansowe KPI
  • praca z dużą ilością danych pochodzącą z różnych źródeł
  • wprowadzanie innowacji w oparciu o zgromadzone dane
  • przygotowanie budżetu, analiz zysków i strat
  • udział w zamknięciu miesiąca (strona kosztowa)
  • zarządzanie projektami
  • tworzenie raportów
  • bliską, partnerską, codzienną współpracę z różnymi zespołami

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które:

  • mają około 3 lat doświadczenia w podobnej roli
  • mają analityczny umysł i zmysł biznesowy
  • są zorientowane na wynik
  • są kreatywne i gotowe do przekształcania pomysłów w realne rozwiązania
  • dobrze komunikują się w języku angielskim
  • mają praktyczną znajomość funkcji programu Excel i jego różnych zastosowań
  • chcą i umieją pracować w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • inspirujące i przyjazne środowisko pracy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • umowę o pracę
  • kartę zniżkową na produkty firmy
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do: prywatnej opieki medycznej ubezpieczenia na życie, karty sportowej, posiłków
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1709-360700_3