Online Marketing Specialist z j. chorwackim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko: Online Marketing Specialist z j. chorwackim (m/k)

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie i rozwój nowych internetowych kampanii marketingowych, a także bieżąca optymalizacja kampanii instniejących (SEA, SEM, Price Comparisons);
  • Planowanie i zarządzanie platformami social media;
  • Optymalizacja strony/sklepu zgodnie z dobrymi praktykami SEO,
  • Analizowanie i raportowanie wyników kampanii;
  • Monitorowanie i analiza odpowiednich wskaźników dotyczących sprzedaży i marketingu,
  • Tworzenie i wdrażanie promocji sprzedaży w sklepie internetowym i innych działań marketingu bezpośredniego.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka chorwackiego (min. C1) oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w obszarze SEM;
  • Silne umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy;
  • Znajomość pakietu MsOffice (szczególnie Excel);
  • Doświadczenie w e-commerce będzie dużym atutem;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Dogodna lokalizacja biura;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Szkolenia wewnętrzne m.in. kusy językowe: niemiecki; angielski;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie;
  • Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.).
  • Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Marketing
  • Ref.no:JO-2002-445352krk_15