Office Administrator – Coordinator (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji
i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Jeżeli chcesz wziąć udział w nowym projekcie, w miedzynarodowej firmie to zapraszam do aplikacji!

Oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w administracji biurowej;
  • Bardzo dobrej znajomości jezyka angielskiego;
  • Znajmości systemu SAP oraz pakietu Microsoft Office;
  • Silnej orientacji na klienta oraz motywacji do uporządkowanej pracy.

Oferyjemy:

  • Możliwość udziału i zdobycia doświadczenia w tranzycji procesów;
  • Pracę w międzynarodowej firmie, oferującej rozwój kariery zawodowej;
  • Wykorzystywanie nowych technologii i systemów;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej;
  • Benefity pozapłacowe ( Karta Multisport, Ubezpieczenie na życie, Opieka zdrowotna);
  • Kursy językowe;
  • Możliwość rozwoju w obszarze Buy&Pay;
  • Pozytywna atmosfera, spotkania integracyjne.

Obowiązki na stanowisku:

  • Wspieranie zespołu Group Real Estate & Facility Management;
  • Zatwierdzanie oraz zarządzanie procesami w systemach ERP;
  • Współpraca z dostawcami usług zarządzania obiektami, w tym usługi sprzątania, gastronomii, usług pocztowych i bezpieczeństwa;
  • Tworzenie zapotrzebowania na zakupy oraz koordynacja faktur;
  • Współpraca z innymi działami.

Nie czekaj! Klient wspiera swoich pracowników w rozwoju i budowaniu ścieżki kariery zawodowej!

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-2004-448952 Wrocaw_6

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>